O nás

...jak to všechno začalo

Má práce se stala mým koníčkem...

Vyučil jsem se v oboru řezník - uzenář a dále složil maturitní zkoušku na Střední průmyslové škole technologie masa v Praze. Od školy pracuji stále v oboru. Můj obor, zejména uzenářství, se stal mým koníčkem a tak jsem si zařídil malou dílnu, kde jsem už při škole vyráběl pro rodinu své první uzenářské výrobky. Od té doby uplynulo již více než 20 let. Za tu dobu jsem již pár zkušeností nasbíral a rozhodl se postavit na vlastní nohy...

červen 2013

Naše pojízdná prodejna vyjela poprvé v červnu 2013. V té době měla zastávky jen v několika menších okolních obcích a její sortiment tvořilo mnohem méně druhů výrobků než ve kterém ho známe dnes.

listopad 2015

Získání titulu "Významný živnostník roku" od Jihočeské hospodářské komory. 

červenec 2017

HUGO klobása zvítězila v soutěži Jihočeského kraje v kategorii Masné výrobky tepelně opracované a byla jí udělena značka "REGIONÁLNÍ POTRAVINA". 

srpen 2019

Pořízení sušárny pro výrobu fermentovaných trvanlivých klobás a salámů - sortiment se postupně rozšiřuje o LOVECKOU klobásu, ČIPERKU, CIPÍSKA, LOVECKÝ salám, POLIČAN a PAPRIKÁŠ.

květen 2020

Zastávka pojízdné prodejny v Blatné se přesouvá k Základní škole J. A. Komenského (každý pátek od 14 h do 16:00).

duben 2021

Po téměř 8 letech, kdy byla v provozu naše původní pojízdná prodejna, došlo k výměně a přijíždíme za vámi v novém voze.  

2022

V rámci projektu došlo k dovybavení drobné uzenářské výrobny o novou technologii zpracování - chlazené masírovací zařízení a pořízení myčky řeznických přepravek."VÝMĚNA VOZU"

duben 2021

Po téměř 8 letech, kdy byla v provozu naše původní pojízdná prodejna, došlo k výměně a přijíždíme za vámi v novém voze.  


HUGO řezník&uzenář
Předmíř
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky